X Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Bella Voce Busko-Zdrój 2024

Zapraszamy na X Międzynarodowy Konkurs Wokalny „Bella Voce” organizowany przez Stowarzyszenie “Voce” oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku – Zdroju, który odbędzie się w dniach 16,17,18,19 sierpnia 2024 r.

Wokalistów będzie oceniało jury składające się z wybitnych artystów, autorytetów w dziedzinie wokalistyki, pedagogów wyższych uczelni muzycznych: prof. dr Roma Owsińska, prof. dr hab. Piotr Kusiewicz, prof. Mariusz Kwiecień, prof. Ryszard Karczykowski, światowej sławy primadonna teatrów operowych w Berlinie Danuta Bernolak, prof. Katarzyna Dondalska, prof. Leszek Skrla, prof. Grażyna Flicińska-Panfil, conduktor Tadeusz Wojciechowski, Krzysztof Aureliusz Łuczyński.

Akompaniować będą wspaniali pianiści Rafał Hołub i Szymon Musioł.

Zgłoszenia wypełnione i podpisane elektronicznie należy przesłać do dnia 30 lipca 2024r. na adres e-mail: romaowsinska@gmail.com.

Wpłaty należy dokonać na konto:

Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju
ul. 1-ego Maja 6
Stowarzyszenie „Voce”
Nr rachunku: 08 8517 0007 0010 0198 9814 0001

A potwierdzenie wpłat przesłać na adres e-mail: romaowsinska@gmail.com

——————————————————————————————————————————————————

Invitation to the X International Vocal Competition „Bella Voce”

We invite you to the X International Vocal Competition „Bella Voce” organized by the „Voce” Association and the Busko Municipal Cultural Center in Busko-Zdrój, which will take place on August 16, 17, 18, and 19, 2024.

The vocalists will be judged by a jury composed of distinguished artists, authorities in the field of vocal arts, and teachers from higher music education institutions.

Completed and electronically signed applications should be sent by July 30, 2024, to the email address: romaowsinska@gmail.com.

Payments should be made to the following account:

Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju
ul. 1-ego Maja 6
Stowarzyszenie „Voce”
Account number: 08 8517 0007 0010 0198 9814 0001

Please send payment confirmations to the email address: romaowsinska@gmail.com