UWAGA UCZESTNICY KONKURSU WOKALNEGO BELLA VOCE

Uprzejmie informujemy wszystkich uczestników Konkursu, że podany czas przesłuchań konkursowych jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Obowiązkiem każdego uczestnika jest zgłoszenie się na godzinę przed planowanym czasem prezentacji konkursowej.

Zmiana godziny prezentacji konkursowej może wystąpić z przyczyn niezależnych od organizatora konkursu.

KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ
GRUPA I
17 sierpnia 2019
SALA WIDOWISKOWA BSCK parter

  1. Agnieszka Kruszyna 10 – 10:15
  2. Zuzanna Kozłowska 10:15 – 10:30
  3. Jan Cieplik 10:30 – 10:45
  4. Gabriela Stolińska 10:45 – 11
  5. Maciej Parkita 11 – 11:15
  6. Jan Kubas 11:15 – 11:30
  7. Jan Ciepluch 11:30 – 11:45

PRZERWA do godz. 14:00

GRUPA II
17 sierpnia 2019
Od godziny 14:00


1. Marcin Czopka 14 – 14:15
2. Magda Niedbała-Solarz 14:15 – 14:30
3. Wiktor Jankowski 14:30 – 14:45
4. Yuliya Yevtukhovskaya 14:45 – 15
5. Maja Wielgus 15 – 15:15
6. Michał Rajewski 15:15 – 15:30
7. Anna Federowicz 15:30 – 15:45
8. Piotr Kalina 15:45 – 16
9. Marta Stachyra 16 – 16:15
10. Agnieszka Alicja Banach 16:15 – 16:30
11. Arkadiusz Jakus 16:30 – 16:45
12. Ewa Przestrzelska 16:45 – 17
13. Makar Pihura 17 – 17:15
14. Chaoran Zuo 17:15 – 17:30
15. Wiktor Michał Kowalski 17:30 – 17:45
16. Yuexin Liu 17:45 – 18

Koniec przesłuchań w dn. 17.08.2019

18 sierpnia 2019
GRUPA II c.d. godz. 10:00


1. Yana Hudzovska 10 – 10:15
2. Sylwia Salamońska 10:15 – 10:30
3. Karol Mieliński 10:30 – 10:45
4. Tomasz Tracz 10:45 – 11
5. Mingyi Wang 11 – 11:15
6. Anita Szwacińska 11:15 – 11:30
7. Ewelina Osowska 11:30 – 11:45
8. Agnieszka Kadłubowska 11:45 – 12
9. Zuzanna A. Ciszewska 12 – 12:15
10. Artur Rożek 12:15 – 12:30
11. Magdalena Szuba 12:30 – 12:45
12. Ewa Szarlińska 12:45 – 13

PRZERWA W PRZESŁUCHANIACH DO GODZINY 14:00

18 sierpnia 2019
GRUPA II c.d.


13. Aleksandra Olczyk 14 – 14:15
14. Kamila Korgól 14:15 – 14:30
15. Łukasz Jakubczak 14:30 – 14:45
16. Adrian Janus 14:45 – 15
17. Patrycja Borodziuk 15 – 15:15
18. Nikhil Goyal 15:15 – 15:30
19. Michał Bączyk 15:30 – 15:45
20. Filip Rutkowski 15:45 – 16
21. Marta Wąs 16 – 16:15

Przerwa 16:16 – 17:00

22. Christian Bild 17 – 17:15
23. Paweł Tomasiak 17:15 – 17:30
24. Aleksandra Koczurko 17:40 – 17:45
25. Antonina Kiepuszewska 17:45 – 18
26. Justyna Bujak 18 – 18:15
27. Sławomir Naborczyk 18:15 – 18:30